Mijn selectie 3

Vastgoed opgeslagen in uw favorieten
WIS ALLES

Ruim nieuwbouwappartement in het centraal gedeelte van de Zoutelaan.

Ref. TK872
Residentie Akropolis. Nieuwbouw 2025. Ruim (ca. 110 m2) appartement op de 2de verdieping. Indeling: inkom met grote vestairekast en afzonderlijk gastentoilet. Mooie en brede leefruimte met grote vensters uitgevend op de Zoutelaan. Moderne, open en praktische keuken met veel bergruimte en werkbladen - kookeiland mogelijk. (Ontwerp volgens keuze koper). Afzonderlijke berging met aansluiting WM/DK en stockageruimte. Nachthall. 3 volwaardige slaapkamers (verschillende mogelijkheden qua indeling) en 2 bad- en/of douchekamers waarvan 1 en-suite (met extra closet) met de master bedroom. Achteraan, aansluitend aan 2 slaapkamers toegang tot ca. 10 m2 groot zuidgericht terras. Op de begane grond is een grote gemeenschappelijke fietsenberging - 2 fietsen per appartement.

Keuze koper:  (a) polyvalente planmogelijkheden: er zijn verschillende plannen ter beschikking die de indeling van de appartementen mogelijk maakt in functie van de wens van de koper. (b) Materialen & budgetten: de koper kiest aan de hand van de lastenboeken de materialen en uitvoeringen volgens zijn of haar keuze bij de aangeduide leverancier(s). Afhankelijk van de bouwfase zijn wijzigingen bespreekbaar.

Afspraak bespreking mogelijkheden: neem vrijblijvend contact met één van onze kantoren via 050 760 760 of info@knokkehomes.be.

Gesloten garagebox onder het Stübbenpark in Duinbergen

Ref. TK697
Gesloten garagebox met kantelpoort onder het Stübbenpark op niveau -3, afmetingen: 6m10 x 2m80 . Automatische toegangspoort, inrijhelling, makkelijk toegankelijk, voetgangerslift

Twee parkeerplaatsen in een zijstraat van de Lippenslaan

Ref. TK903
Twee autostaanplaatsen (tandemparking)  te koop in een zijstraat van de Lippenslaan, in het centrum van Knokke. De staanplaatsen bevinden zich in een residentie met een automatische poort op niveau -1.
Zeer goede ligging, op wandelafstand van winkels, horeca en alle voorzieningen. Ideaal als vaste parkeerplaats of als investering.
Centrale ligging vlak bij de Lippenslaan, automatische poort voor extra gemak en veiligheid en dicht bij alle winkels en faciliteiten.

Afmetingen: Nr. 12: 4,60 x 2,70 Nr. 13: 4,60 x 2,70
Hoogte inrit naar -1: 1,70 meter !

Info en bezoek via onze kantoren Zeedijk 420 & Zeedijk 673 - 050 760 760 - info@knokkehomes.be

Graag meer informatie

© Immo Knokke Homes - Algemene voorwaarden en privacybeleid - site by projectweb.be
Top

OOPS!

Zend dit vastgoed:

naar uzelf, een vriend(in), familie, ...