Goed gelegen horecapand vlakbij de zeedijk en het centrum van Knokke
Ref. TK643
Deze mooie - thans voor horeca ingerichte - handelszaak is bijzonder goed en commercieel gelegen vlakbij de Lippenslaan, het Van Bunnenplein en de Zeedijk in Knokke-Heist. Deze sympathieke en cosy ingerichte handelsgelijkvloers beschikt momenteel over een mooie verbruikszaal (min. 30 cvts) met open bar en vestiaire, een aparte lounge (eventueel terug 'open' te maken als terras zoals oorspronkelijk was gebouwd) en gescheiden sanitaire voor het publiek. Achteraan bevinden zich de keukenruimtes en de koelinstallaties. Grote en praktische privatieve kelderruimte rechtstreeks toegankelijk vanuit de zaak. Vrij bij akte - vrij van handelshuur - geen overnames - particuliere verkoop onder registratie / geen Btw of aandelen. Vrijblijvende bezoeken en informatie via kantoor: 050 760 760.
Ref.
Vakantieappartement met zijdelings zeezicht in Duinbergen
Ref. TK793
Mooie gemeubileerde vakantieappartement in een zijstraat van de zeedijk.
Zeer aangename en lichte woonkamer met eethoek, volledig uitgeruste open keuken, inkomhal met vestiaire en toilet (bergplaats voor wasmachine). Aan de achterzijde hebben we de hoofdslaapkamer met tweepersoonsbed, doucheruimte, kinderslaapkamer met douchehoek.
Privékelder in de kelder. Informatie en bezoek op 050 760 760
Pierre Paule
Ref. SV180
Mooi appartement met twee slaapkamers en zijdelings zeezicht in het Zoute.
Bij dit appartement hoort een garagebox aan het gemeenteplein.
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.
Close
Deze website maakt gebruik van functionele en statistische cookies, gebaseerd op anonieme gegevens. We respecteren jouw privacy. Meer informatie vind je in de alg. voorwaarden en het privacybeleid.