Mijn selectie 5

Vastgoed opgeslagen in uw favorieten
WIS ALLES

Goed gelegen autostaanplaats nabij het strand in Duinbergen

Ref. TK935
Zeer goed gelegen parking te Duinbergen vlakbij de Zeedijk.
Makkelijk toegankelijk.
Mogelijkheid tot het maken van een gesloten garagebox.
Informatie en vrijblijvend bezoek mogelijk via 050/760 760

Ruim nieuwbouwappartement in het centraal gedeelte van de Zoutelaan.

Ref. TK872
Residentie Akropolis. Nieuwbouw 2025. Ruim (ca. 110 m2) appartement op de 2de verdieping. Indeling: inkom met grote vestairekast en afzonderlijk gastentoilet. Mooie en brede leefruimte met grote vensters uitgevend op de Zoutelaan. Moderne, open en praktische keuken met veel bergruimte en werkbladen - kookeiland mogelijk. (Ontwerp volgens keuze koper). Afzonderlijke berging met aansluiting WM/DK en stockageruimte. Nachthall. 3 volwaardige slaapkamers (verschillende mogelijkheden qua indeling) en 2 bad- en/of douchekamers waarvan 1 en-suite (met extra closet) met de master bedroom. Achteraan, aansluitend aan 2 slaapkamers toegang tot ca. 10 m2 groot zuidgericht terras. Op de begane grond is een grote gemeenschappelijke fietsenberging - 2 fietsen per appartement.

Keuze koper:  (a) polyvalente planmogelijkheden: er zijn verschillende plannen ter beschikking die de indeling van de appartementen mogelijk maakt in functie van de wens van de koper. (b) Materialen & budgetten: de koper kiest aan de hand van de lastenboeken de materialen en uitvoeringen volgens zijn of haar keuze bij de aangeduide leverancier(s). Afhankelijk van de bouwfase zijn wijzigingen bespreekbaar.

Afspraak bespreking mogelijkheden: neem vrijblijvend contact met één van onze kantoren via 050 760 760 of info@knokkehomes.be.

Opgefrist appartement gelegen op het Alfred Verweeplein

Ref. TK879
Dit opgefriste appartement, gelegen nabij de Lippenslaan en met uitzicht op het Alfred Verweeplein, biedt een ideale woonlocatie. De indeling omvat een keuken met de nieuwste voorzieningen, een lichtrijke woonkamer met een open uitzicht op het plein, en een aangename badkamer met ligbad. Het appartement beschikt over twee slaapkamers, waarvan één met een extra douche. De masterbedroom is voorzien van een ruime inloopkast. Daarnaast is er een berging in de kelder, ideaal voor het opbergen van materialen.

Voor meer informatie of een bezoek, neem contact op via 050 760 760.

Luxueus gerenoveerd appartement op de zeedijk aan de zeilclub Anemos in Duinbergen

Ref. TK910
Prachtig appartement met een open zicht op zee en op de duinen aan de Anemos zeilclub in Duinbergen. Indeling : Inkom met gastentoilet en vestiaire, brede woonkamer met eikenhouten meerlagenparket en frontaal zeezicht met toegang tot het aangename voorterras waar men van de late middag- & avondzon kan genieten. De open keuken is voorzien van een natuurstenen werkblad (Chambol) en is voorzien van een vaatwasmachine, inductievuur met geïntegreerde dampkap, combi-oven en grote koelkast met aparte diepvries. Er zijn twee slaapkamers, waarvan de ruime master bedroom met toegang tot het achterterras, en de kinderkamer met op maat gemaakt stapelbed en ingemaakte kast met aansluiting voor WM/DK. Centraal op de nachthal is de mooie douchekamer met inloopdouche, zitbank & wastafel. Doorheen het hele appartement zijn er meer dan voldoende maatkasten voorzien met zowel legplanken, hangers en lades. Vloerverwarming - conforme elektriciteit & asbestvrij. De fraaie schildertechniek, de doordachte indeling en de geslaagde meubelkeuze zorgen voor een ware ibiza-vibe in dit unieke en instapklare vakantie-appartement ! Kelder en fietsenberging in het gebouw. Info & vrijblijvend bezoek mogelijk via 050/760760

Vakantieappartement met zijdelings zeezicht in Duinbergen

Ref. TK793
Mooie gemeubileerde vakantieappartement in een zijstraat van de  zeedijk.

Zeer aangename en lichte woonkamer met eethoek, volledig uitgeruste open keuken, inkomhal met vestiaire en toilet (bergplaats voor wasmachine). 
Aan de achterzijde hebben we de hoofdslaapkamer met tweepersoonsbed, doucheruimte, kinderslaapkamer met douchehoek.

Privékelder in de kelder.
Informatie en bezoek op 050 760 760

Graag meer informatie

© Immo Knokke Homes - Algemene voorwaarden en privacybeleid - site by projectweb.be
Top

OOPS!

Zend dit vastgoed:

naar uzelf, een vriend(in), familie, ...